jenkin@hualongm.com    +86-18206021758
Cont

Har några frågor?

+86-18206021758

Fickert Head Granit poleringsmaskin
video
Fickert Head Granit poleringsmaskin

Fickert Head Granit poleringsmaskin

Denna maskin används för polering av stora plattor. Poleringshuvudets matningshastighet i både vertikala och horisontella riktningar är justerbar.
Skicka förfrågan
chatta nu

produkt introduktion

 


Fickert Head Granit poleringsmaskin


Kategori:Stenpoleringsmaskiner

Fuction: En enkelhuvudsmaskin för stora bänkskivor, den är lätt att använda och har god poleringseffekt.

Bridge Polishing Machine 7.jpg

granite countertop

Granite Polishing Machine.jpg

Stone Polishing Machine 1



Marble Polishing Machine

downLoadImg (2)

Vad kan du förvänta dig av oss?

Hualong treats våra kunders verksamhet tidigare än andra frågor.

1. Alla förfrågningar kommer att besvaras inom 24 timmar, med fullständiga uppgifter från vårt professionella team.

2. Senior säljare tilldelas varje kund under hela affärssamarbetet och uppföljningen.
3. Från produktion till leverans kommer att övervakas och uppdateras via e-postmeddelanden, telefonsamtal, WhatsApp eller andra snabbmeddelanden när en beställning har gjorts.
4. Alla Hualong-produkter är försedda med minst ett års garanti.
5. Hualong erbjuder specialerbjudanden till lojala kunder från andra inköp.

name card





TEKNISKA DATA
ModellnrHLMJX-8CHLMJX-12CHLMJX-16CHLMJX-20C
Mängd sliphuvud (pc)8121620
Spindelmotorns kraft (kw)15151515
Bruttokraft (kw)141201270329
Användbar arbetsbredd (mm)400-1250400-1250400-1250400-1250
Processbar tjocklek (mm)10-6010-6010-6010-60
Hastigheten på bältets framryckning (m/min)0-3.80-3.80-3.80-3.8
Vattenförbrukning (m3/min)15202530
Bruttovikt (kg)17000210002500032000
Demension (L x W x H - cm)750x210x265970x210x2651180x210x2651400x210x265

Populära Taggar: fickert head granit polering maskin, Kina, tillverkare, leverantörer, fabrik, pris, till salu

Skicka förfrågan

(0/10)

clearall